Depresja u nastolatków - spotkanie dla rodziców

Około jedna trzecia nastolatków w Polsce ma objawy depresji, z tego jeden na stu myśli o odebraniu sobie życia. Pamiętajmy, że depresja to nie tylko zły nastrój i melancholia. Spotkanie poświęcone temu problemowi odbędzie się 7 listopada we Wrocławiu.

W grupie młodych ludzi depresja jest bardzo poważnym problemem, ma wpływ na każdy aspekt życia nastolatka. Umieć z tym sobie radzić powinny zarówno same dzieci - i tu potrzeba samoświadomości - jak i rodzice, których sposób i metoda na wychowanie może w bardzo różny sposób wpływać na psychikę pociech. Nasz doświadczony prowadzący w sposób adekwatny do poruszanego tematu porozmawia o tym, jak rozpoznać oznaki depresji, jak jej przeciwdziałać i gdzie znaleźć pomoc.

Spotkanie poprowadzi Michał Pozdał - trener młodzieży, wykładowca ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Jest certyfikowanym trenerem Teatru Forum oraz Dramy, specjalistą do spraw profilaktyki społecznej. Prowadzi warsztaty dotyczące przemocy, dyskryminacji oraz różnorodnych problemów społecznych.

Spotkanie odbędzie się 7 listopada br. o godz. 17:30, w auli szkolnej Zespołu Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych przy ul. gen. Józefa Haukego-Bosaka 21 we Wrocławiu.


Ilość miejsc ograniczona. Termin zapisów upływa 5 listopada br.

Zapisy przez formularz internetowy