Szukamy Wolontariuszy!

Jesteś studentem pedagogiki, psychologii, fizjoterapii? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć doświadczenie w pracy z dzieckiem z niepełnosprawnością? Chcesz pomagać innym? Chcesz i możesz poświęcić swój czas dzieciom? Zostań wolontariuszem Fundacji Promyk Słońca!

Nasi Wolontariusze pomagają rodzicom i opiekunom dzieci niepełnosprawnych w codziennych czynnościach pielęgnacyjnych, bawią się z dziećmi, towarzyszą dzieciom i ich rodzicom podczas wizyt u lekarza, rehabilitacji, zakupów, spacerów, pomagają dzieciom w odrabianiu lekcji.

Oferujemy Ci bezpłatne szkolenie "Metody pracy z dzieckiem z zaburzeniami rozwoju". Specjaliści-praktycy z naszej Fundacji przygotują Cię w zakresie metod rehabilitacji, elementów psychologii i pedagogiki, omówią z Tobą najważniejsze aspekty pracy z dzieckiem niepełnosprawnym. Najbliższe szkolenie już w lipcu 2012!

Możesz się wiele nauczyć i zdobyć doświadczenie w pracy z dzieckiem niepełnosprawnym (otrzymasz od nas zaświadczenie o odbytym wolontariacie). Możesz pomóc tym, którzy tej pomocy potrzebują.

Informacje i zgłoszenia: sekretariat Fundacji "Promyk Słońca", ul. Swobodna 8a, Wrocław (V piętro), Tel. (071) 782 77 77 w. 30, e-mail: wolontariat@promykslonca.pl

Projekt współfinansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego ze środków PFRON.