Zapraszamy na Dni Integracji!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych zapraszamy do udziału w Dniach Integracji, organizowanych przez Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu i Fundację „Promyk Słońca”. Zaproszenie kierujemy do uczniów niepełnosprawnych ze szkół integracyjnych Dolnego Śląska.

Pragniemy nawiązywać kontakty i zawierać przyjaźnie ze wszystkimi, którym idea tworzenia społeczności dojrzałej do pokonywania barier jest bliska. I nie chodzi tu tylko o popularne hasło, ale o okazję do bezpośrednich spotkań i miłego spędzania czasu przy wspólnej zabawie. Niech będzie to spotkanie radości!

A ponieważ „piosenka jest dobra na wszystko”, dlatego to ona będzie motywem przewodnim spotkania  w pierwszym dniu, który nazwaliśmy Festiwalem Piosenki. Ideą Festiwalu jest wiara w talenty muzyczne osób niepełnosprawnych i ich szczególną zdolność do „upiększania śpiewem tego świata”.

Podczas naszych dwudniowych spotkań zadbamy nie tylko o duszę, ale i ciało – dlatego drugi dzień to Dzień Sportu. Pokażemy, jak osoby z niepełnosprawnością łamią stereotypy na temat ograniczeń fizycznych i zachęcimy do pokonywania tremy przed konkurencjami sprawnościowymi naszych gości.

Poznajmy się i bawmy się razem.

Program:
3.12.2011r. (sobota)  – Festiwal Piosenki
4.12.2011 (niedziela) – Dzień Sportu
*Dla uczestników spoza Wałbrzycha istnieje możliwość zapewnienia noclegu.

Szczegółowy program imprezy do pobrania
Regulamin i karta zgłoszeniowa do Festiwalu Piosenki do pobrania

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres internetowy szkoły: sekretariat@zsi.edu.pl lub faksem(74) 843 21 86. Liczba miejsc ograniczona.
Szczegółowych informacji udziela: Urszula Witkowska, uwit@poczta.onet.pl  , tel. 500 212 318

SERDECZNIE ZAPRASZAMY